girls don't dress for boys

Zbliżają się Walentynki, czyli święto nielubiane szczególnie przez "samotnych". Każdy doskonale wie jak celebruje się ten dzień. Niektórzy z zapałem szukają prezentów po sklepach, inni przygotowują coś od serca. Przez wielu Walentynki uważane są za przereklamowane. 


Może i mają rację, ale z drugiej strony jest to bardzo dobry dzień dla osób, które pragną wyznać swoje uczucia. 
Czytałam na jakimś forum internetowym, że ten Dzień Zakochanych jest tylko tandetnym sposobem do zarobienia pieniędzy przez pocztę, sklepy, restauracje. Od dawna wiadomo, że Walentynki są świętem rozdmuchanym przez marketingowców, którzy czekają na zyski. 
Single, osoby bez partnera/partnerki podwójnie odczuwają niesprawiedliwość losu, który nie chce im zesłać drugiej połówki. Spędzanie tego dnia w pojedynkę nie jest powodem do rozpaczy! Pomyśl o tych wszystkich zaletach bycia singlem, co udało Ci się osiągnąć w życiu i jakie sukcesy masz na koncie. Dodatkowo nie musisz męczyć się z szukaniem specjalnego prezentu dla swojej sympatii. Spraw sobie przyjemność samej - jedź na zakupy, zrelaksuj się, odpocznij. Najważniejsze jest, aby zaplanować sobie zajęcia na cały dzień, żeby nie było momentu do refleksji nad brakiem ukochanej/ukochanego. 
Dobrym pomysłem może być impreza z przyjaciółmi, którzy również nie obchodzą tego święta. Otwórz się na nowe znajomości, szczególnie w tym dniu można znaleźć kogoś interesującego. 
1 komentarz: